Všechny diskuse s popiskem škůdci (13)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Přímá úměra nepořádek-slimáci?

Jelikoz permakulturni zahrada pusobi castecne zanedbane, znamenalo by to ze na takove se to bude slimakem spanelskym hemzit vice nez na bez…

Zahájil(a) Žabátor

10 7. 29, 2015
Odpověď od Roman

Srnci a výsadba stromků

Máte někdo nápad, jak odradit snce, aby si neotloukal lýčí z paroží o kmínky čerstvě zasazených stromků? Rád bych před květnem krom obalová…

Zahájil(a) Martin Gross

46 11. 2, 2014
Odpověď od Martin Horňák

Sviluška

Má někdo zaručenej recept proti těmhle parazitům? Nemyslím samozřejmě chemii. Existuje nějaká kytka nebo prostě rostlina, která je odpuzuje…

Zahájil(a) Mira Vymazal

17 12. 1, 2013
Odpověď od jarda bon jovi

Dřepčíci a ochrana

Prosím o radu, jak na dřepčíky. Znáte nějakou eko ochranu, třeba jíchu z rostlin? Jak aplikovat? Předem děkuji Marek  

Zahájil(a) Marek Hrdina

9 8. 23, 2013

Nechemická ochrana rostlin

Ja bych rek, ze na tom neni nic sloziteho...umoznit pristup na zahradu jezkum a  tem treba nechat na podzim nekde v koute hromadu listi a s…

Zahájil(a) RADIM BUFFALO TOBIAS

28 6. 24, 2013
Odpověď od Filip

Máte zkušenosti s biologickou "zbraní" Phasmarhabditis hermaphrodita , na slimáky ?

Zdravíčko , zajímalo by mě jestli někdo zkoušel tyto parazity při boji proti slimákům ? máme jich tu letos neskutečně mnoho , vysbírat je t…

Zahájil(a) tomáš hanák

27 2. 28, 2013
Odpověď od Jaroslav Holoubek

Plíseň Bramborová

dneska sem na jednem policku objevil plisen na bramborach a trochu i na boby jenz je hnedka vedle, nevite jak se s nima permakulturne vypor…

Zahájil(a) drudriger

12 6. 27, 2012

Magnolie - žraví škůdci

Je mi až žinantní psát sem o magnolii, nicméně potřebuji pomoc a na Permawebu jsem ji vždycky našel. Pořídil jsem magnolii, krásnou Magnoli…

Zahájil(a) Patrik Stach

8 5. 30, 2012
Odpověď od Patrik Stach

Ovce a zlatobýl kanadský

Ahoj, mohu se Vás zeptat zda ovce ci jiná zvířata na pastvinu mají rádi invazivní nepůvodní zlatobýl (solidago canadensis) viz.obr.: http…

Zahájil(a) Miloš Möhwald

3 10. 26, 2011
Odpověď od Miloš Möhwald

Jak na krytonosce?

Poraďte mi prosím, jak se ekologicky vypořádat s broučkem zvaným krytonosec! Nevím přesně zda-li se jedná o krytonosce makového, řepkového…

Zahájil(a) VODA

0 7. 20, 2011

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby