Všechny diskuse s popiskem řemesla (12)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Slamník

Ahojte, máte někdo zkušenosti se slaměnou matrací? Respektive s její výrobou? Kdysi jsem na slamníku spávala u kamarádky, která na něm spal…

Zahájil(a) Mirka

11 2.2.
Odpověď od stanislav delige

Finská Kamna

Letos budeme stavět slamněný dům a když si tak projíždím všechny možné informace a způsoby vytápění, zůstává mi jako nejlepší Finská Kamna.…

Zahájil(a) Eva Zacharová

31 2. 5, 2016
Odpověď od Richard Černá

Tesařství

Zahájil(a) PermaWeb

16 2. 15, 2015
Odpověď od Bohumil Krajíček

Sklářská pec a tavení skla

Věnujete se někdo sklářství a vlastníte malou sklářskou pec? Tak nějak jsem si začal pohrávat s myšlenkou, že bych ulovil dalšího bobříka s…

Zahájil(a) QNX

25 6. 12, 2014
Odpověď od Ivan Permawebovič

Z proutí

K otevření této podrubriky mě inspiroval tento odkaz: http://www.novinky.cz/bydleni/rekonstrukce/224228-jak-si-umne-uplest-krmitko-pro-ptac

Zahájil(a) Petra Stejskalová

1 2. 27, 2014
Odpověď od Magda Kopecká

Biotextil, fairtrade textil

S mužem jsme se přestěhovali na statek, založili permakulturní zahradu a firmu AMWA Organic specializující se na bio a fairtrade textil - v…

Zahájil(a) Jana Růžičková

1 1. 11, 2014
Odpověď od Martina Hrubá

Činění kůží

můžete poradit s jednoduchým činění ovčích kůží?

Zahájil(a) Milan

5 10. 1, 2013
Odpověď od Milan

Dřevo - Literatura a zdroje

Dřevo, proutí, sláma - Karel Pavlištík - kniha velmi podrobně popisuje pracovní postupy výroby užitkových předmětů z těchto materiálů na Po…

Zahájil(a) PermaWeb

2 4. 28, 2013
Odpověď od Martin Navrátil

Kolovrátek

Já předu vlnu na kolovrátku. Zatím jsem se tedy nezmohla na vlastní česačku, takže jen koupené česance. Ale doufám, že časem budou vlastní…

Zahájil(a) Jitka Čermáková

8 2. 28, 2013
Odpověď od jarda bon jovi

Tradiční tkaní

Obsah přenesen z diskuzní nástěnky: Komentář přidal(a) Miro Veselka dne 2.Prosinec.2010 v 21:04 som tkac a zaoberam sa tradicnim tkanim..…

Zahájil(a) PermaWeb

9 3. 18, 2011
Odpověď od Miro Veselka

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby