Diskuse uživatele Martin Horňák (71)

Diskuse s odpověďmi (69) Odpovědi Nejnovější příspěvky

"že do tohodle lezu.....dík za zmínku o mně :) potěšilo já zase párkrát nakoukl na p…"

Uživatel Martin Horňák odpověděl před 8 hodinami do Proč umřel permaweb?.

13 před 5 hodinami
Odpověď od QNX

"tak to ti fakt závidím já když nechám jeden dřevěný kolík v poli 50ha tak je druhý…"

Uživatel Martin Horňák odpověděl včera do Misto pro souzneni.

15 před 8 hodinami
Odpověď od QNX

"Si chci rozšířit obzory, jsou ještě věci mnou neprobádané a co si budeme povídat, ne…"

Uživatel Martin Horňák odpověděl ve čtvrtek do Misto pro souzneni.

15 před 8 hodinami
Odpověď od QNX

"Jak vypadá v praxi láska vůči predátorům? Třeba když neoplotím zahradu, přiběhnou di…"

Uživatel Martin Horňák odpověděl ve středu do Misto pro souzneni.

15 před 8 hodinami
Odpověď od QNX

"duby říznutý japoncema, aby to rostlo rychlejc a ještě říznutý nějakým ovocem, i kdy…"

Uživatel Martin Horňák odpověděl 20.10. do KŘÍŽENÍ A ROUBOVÁNÍ ZELENINY A DALŠÍCH ROSTLIN MIMO OVOCE.

10 20.10.
Odpověď od Martin Horňák

"a cukrová řepa je teď volná z kvót, s tím by se mohlo něco podniknout"

Uživatel Martin Horňák odpověděl 19.10. do KŘÍŽENÍ A ROUBOVÁNÍ ZELENINY A DALŠÍCH ROSTLIN MIMO OVOCE.

10 20.10.
Odpověď od Martin Horňák

"jsem rád, že je nás víc takových My čurinů z pýru by ještě šel pálit líh, na vytápě…"

Uživatel Martin Horňák odpověděl 19.10. do KŘÍŽENÍ A ROUBOVÁNÍ ZELENINY A DALŠÍCH ROSTLIN MIMO OVOCE.

10 20.10.
Odpověď od Martin Horňák

"já už moc nefotím, není důvod, svoje aktivity nemám potřebu prezentovat dělám to tak…"

Uživatel Martin Horňák odpověděl 3.10. do KŘÍŽENÍ A ROUBOVÁNÍ ZELENINY A DALŠÍCH ROSTLIN MIMO OVOCE.

10 20.10.
Odpověď od Martin Horňák

"dělám hrášek na ředkvičce a fazol na mrkvi a jako dobrý, plusem je úspora místa"

Uživatel Martin Horňák odpověděl 21.9. do KŘÍŽENÍ A ROUBOVÁNÍ ZELENINY A DALŠÍCH ROSTLIN MIMO OVOCE.

10 20.10.
Odpověď od Martin Horňák

"pardon, byl to ode mě takovej blbej pokus o vtip..... příští rok vám povím jak se t…"

Uživatel Martin Horňák odpověděl 18.9. do Začínám s polykulturou, dotaz.

18 18.9.
Odpověď od Martin Horňák

© 2017   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby