Vegetace - Obecně (87)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Jedlé květy

Narazila jsem na tento článek a přemýšlela jsem, které květy k jídlu vlastně znám... Kromě květů používaných jako koření nebo na přípravu č…

Zahájil(a) Petra Stejskalová

11 3. 27, 2012
Odpověď od Avale Moon

Jedlé pokojovky

zdravim resim takovej mensi problem s tim ze od jara do podzimu to tu vse roste jak dive myslim venku a zima je takova seda pochmurna a ja…

Zahájil(a) drudriger

7 3. 27, 2012
Odpověď od Avale Moon

Trnka obecná

Máte někdo zkušenost s pěstováním trnky? Dočetla jsem se, že roste na suchých slunečných svazích s chudým kamenitým podkladem (Wikipedie, j…

8 3. 4, 2012
Odpověď od jarda bon jovi

Lípa

Zajímalo by mě, jestli tu má někdo zkušenost s lípou v lese, myslím tím v běžném smíšeném lese (nikoli lese jedlém), kteří sousedé takové l…

35 2. 29, 2012
Odpověď od Petra Stejskalová

Kdo má rád zlatobýl kanadský? Jak se ho zbavit?

Ahoj, mohu se Vás zeptat zda ovce ci jiná zvířata vhodna na pastvinu mají rádi invazivní nepůvodní zlatobýl (solidago canadensis) viz.obr.…

Zahájil(a) Miloš Möhwald

0 10. 16, 2011

Jak na přemíru bršlice v trávníku

Trávník na zahradě sekáme kosou dle potřeby. Letos byl zatím posekán dvakrát. Bršlice se nejdřív rozrůstala jen v zastíněných místech pod s…

Zahájil(a) Lucie Filipská

5 7. 28, 2011
Odpověď od Lucie Filipská

Co se zeleným hnojením?

Ahoj, prosím o radu. Od jara jsme majiteli pozemku a jelikož pozemek byl využíván k pěstování brambor a občas pšenice, chtěli jsmě půdu tro…

Zahájil(a) Ula Koky

0 7. 18, 2011

Nabízím pokosený rákos a trávu

Jedná se o biomasu z CHKO Kokořínsko, kosené kosou. Za odvoz nebo popřípadě i dovezu. Lokality: Ráj u Mšena, Zakšín, pavličky.

Zahájil(a) Tomáš Pelc

1 7. 14, 2011
Odpověď od Bára Martinková

Lví / tygří trus na odpuzení srnek a zajíců

Na stránkách zelenycarodej.cz http://www.zelenycarodej.cz/permalot.php jsem se dočetla o možnosti použít lví nebo tygří trus k odpuzení srn…

Zahájil(a) Silva H.

1 7. 10, 2011
Odpověď od RADIM BUFFALO TOBIAS

Kustovnice

Kdo by mi z Vás vysvětlil, jaký je rozdíl mezi kustovnicemi s oválnými a podlouhlými listy? Kdysi jsem v nějakém eshopu koupil kustovnici s…

Zahájil(a) Marek Hrdina

12 6. 22, 2011
Odpověď od Marek Hrdina

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby