Vegetace - Obecně (84)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Divé ostružiny-ako na ne?

Máte niekto prosím tip, ako vyhrať nekonečný boj s divými ostružinami? Všetky moje pokusy zatím selhaly. Je to orná puda pod lesíkom, ktorá…

Zahájil(a) Simona Karolik

2 8. 23, 2012
Odpověď od kudlanka

Mulčování česneku

Prosím, nemá někdo zkušenost s mulčováním česneku? Běžně se česnek při pěstování okopává a půda se provzdušňuje. Má prý rád vzduch a menší…

Zahájil(a) Romana

22 8. 14, 2012
Odpověď od RADIM BUFFALO TOBIAS

Co je to za strom?

Ahoj, můžete mi prosím poradit co je to za strom....nikde ho nemůžu najít :)

Zahájil(a) Jindřiška Šnajdrová

4 7. 11, 2012
Odpověď od Lenka Zajačiková

Plíseň Bramborová

dneska sem na jednem policku objevil plisen na bramborach a trochu i na boby jenz je hnedka vedle, nevite jak se s nima permakulturne vypor…

Zahájil(a) drudriger

12 6. 27, 2012
Odpověď od jarda bon jovi

Magnolie - žraví škůdci

Je mi až žinantní psát sem o magnolii, nicméně potřebuji pomoc a na Permawebu jsem ji vždycky našel. Pořídil jsem magnolii, krásnou Magnoli…

Zahájil(a) Patrik Stach

8 5. 30, 2012
Odpověď od Patrik Stach

Crataegomespilus dardari

Máte někdo crataegomespilus dardari? Jsou jeho plody využitelné k jídlu (vím, že jsou jedlé, ale to ještě nemusí znamenat, že jsou použitel…

Zahájil(a) QNX

7 5. 17, 2012
Odpověď od Liliya Filonova

Plané rostliny k jídlu

Narazila jsem na tyto odkazy o jedlých planých rostlinách: tento a tento a ještě tento. Třeba recepty někoho osloví :-)

Zahájil(a) Petra Stejskalová

7 3. 30, 2012
Odpověď od Patrik Stach

Jedlé květy

Narazila jsem na tento článek a přemýšlela jsem, které květy k jídlu vlastně znám... Kromě květů používaných jako koření nebo na přípravu č…

11 3. 27, 2012
Odpověď od Avale Moon

Jedlé pokojovky

zdravim resim takovej mensi problem s tim ze od jara do podzimu to tu vse roste jak dive myslim venku a zima je takova seda pochmurna a ja…

Zahájil(a) drudriger

7 3. 27, 2012
Odpověď od Avale Moon

Trnka obecná

Máte někdo zkušenost s pěstováním trnky? Dočetla jsem se, že roste na suchých slunečných svazích s chudým kamenitým podkladem (Wikipedie, j…

8 3. 4, 2012
Odpověď od jarda bon jovi

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby