Vegetace - Obecně (82)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Co je to za strom?

Ahoj, můžete mi prosím poradit co je to za strom....nikde ho nemůžu najít :)

Zahájil(a) Jindřiška Šnajdrová

4 7. 11, 2012
Odpověď od Lenka Zajačiková

Plíseň Bramborová

dneska sem na jednem policku objevil plisen na bramborach a trochu i na boby jenz je hnedka vedle, nevite jak se s nima permakulturne vypor…

Zahájil(a) drudriger

12 6. 27, 2012
Odpověď od jarda bon jovi

Magnolie - žraví škůdci

Je mi až žinantní psát sem o magnolii, nicméně potřebuji pomoc a na Permawebu jsem ji vždycky našel. Pořídil jsem magnolii, krásnou Magnoli…

Zahájil(a) Patrik Stach

8 5. 30, 2012
Odpověď od Patrik Stach

Crataegomespilus dardari

Máte někdo crataegomespilus dardari? Jsou jeho plody využitelné k jídlu (vím, že jsou jedlé, ale to ještě nemusí znamenat, že jsou použitel…

Zahájil(a) QNX

7 5. 17, 2012
Odpověď od Liliya Filonova

Plané rostliny k jídlu

Narazila jsem na tyto odkazy o jedlých planých rostlinách: tento a tento a ještě tento. Třeba recepty někoho osloví :-)

Zahájil(a) Petra Stejskalová

7 3. 30, 2012
Odpověď od Patrik Stach

Jedlé květy

Narazila jsem na tento článek a přemýšlela jsem, které květy k jídlu vlastně znám... Kromě květů používaných jako koření nebo na přípravu č…

11 3. 27, 2012
Odpověď od Avale Moon

Jedlé pokojovky

zdravim resim takovej mensi problem s tim ze od jara do podzimu to tu vse roste jak dive myslim venku a zima je takova seda pochmurna a ja…

Zahájil(a) drudriger

7 3. 27, 2012
Odpověď od Avale Moon

Trnka obecná

Máte někdo zkušenost s pěstováním trnky? Dočetla jsem se, že roste na suchých slunečných svazích s chudým kamenitým podkladem (Wikipedie, j…

8 3. 4, 2012
Odpověď od jarda bon jovi

Lípa

Zajímalo by mě, jestli tu má někdo zkušenost s lípou v lese, myslím tím v běžném smíšeném lese (nikoli lese jedlém), kteří sousedé takové l…

35 2. 29, 2012
Odpověď od Petra Stejskalová

Kdo má rád zlatobýl kanadský? Jak se ho zbavit?

Ahoj, mohu se Vás zeptat zda ovce ci jiná zvířata vhodna na pastvinu mají rádi invazivní nepůvodní zlatobýl (solidago canadensis) viz.obr.…

Zahájil(a) Miloš Möhwald

0 10. 16, 2011

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby