Vegetace - Obecně (86)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Tip na knihu o bylinkách, rostlinách a keřích

Zdravím, nemáte prosím někdo tip na parádní knihy - atlasy - rostlin všeho druhu:-) - keře, bylinky, stromy...tak, aby byly seřazeny podle…

Zahájil(a) 100důlka

8 11. 3, 2015
Odpověď od katka hora ... cestou bylin

Voda - ve světě ale i u nás na JM začíná být velký problém s pitnou vodou - je permakultura záchranou?

Nedostatek vody začíná být velkým problémem viz http://zpravy.idnes.cz/nasa-podzemni-voda-zvodne-vycerpane-zasoby-vody-fu7-/zahranicni.aspx

Zahájil(a) Anastázie

215 9. 13, 2015
Odpověď od Martin Horňák

Kolik místa na lípu

Dobrý den, plánuji vysadit lípy k hradbě a chtěla bych poprosit o radu kolik místa mám na jednu lípu počítat? Tak aby i mým dětem přinášely…

Zahájil(a) Tereza

4 8. 28, 2015
Odpověď od Renata Cawan

Jaké keře do malé zahrady?

Prosila bych o radu zkušenější, jaké (listnaté) keře použít do malé zahrady. Většina původních keřů totiž dorůstá minimálně 2-3 metrů. A ty…

Zahájil(a) Lucie Jenišová

3 8. 21, 2015
Odpověď od Eltariel El

zahrada vedle postřikovaného pole

Zdravím, může někdo poradit, jak se účinně bránit pomocí vhodné výsadby (keře, živý plot, atd.) proti nežádoucím účinkům chemických postřik…

Zahájil(a) Mandy Sun

9 5. 4, 2015
Odpověď od Slavek Krčmář

Pastvina

Ahoj, nedávno jsem v dokumentu Farma pro budoucnost narazila na zmínku o Charlotte a Benovi Hollinsových, kteří na farmě Forthall ve Shrops…

Zahájil(a) Veronika Hajníková

1 4. 26, 2015
Odpověď od mastnacek

Rozhoduji se jestli shodit velký smrk nebo ne-poraďte

Zdravím všechny a přeji hned zkraje vše krásné v novém roce. Řeším určitý vnitřní problém. Máme na malém pozemku u chaty, kde převážně žije…

Zahájil(a) Lenka Žaláková

21 1. 21, 2015
Odpověď od Simona Karolik

Kde koupit starší jedlý kaštan?

Zdravím všechny "permanadšence" a chci se zeptat na tipy, kde se dají sehnat již několikaleté stromky jedlého kaštanu? Samozřejmě mám v plá…

Zahájil(a) Tereza Rezková

11 10. 6, 2014
Odpověď od Tomas

Loupání

Neloupání.

Zahájil(a) Občan Pavel

1 9. 27, 2014
Odpověď od Beata Neverilova

Odpočívající pole - jakou plodinu zvolit

Hoj a hoj, jsem tady zase jednou s dotazem. Mame dve mensi pole u baraku a vzdycky jednou za cas, nechame jedno odpocnout a na druhy sazime…

Zahájil(a) mastnacek

48 9. 11, 2014
Odpověď od Honza Kral

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby