Skupiny - Hledám Pozemek, Statek, Osadu (84)

Diskuse Odpovědi Nejnovější příspěvky

Hledame pozemek na vytvoření rodoveho statku.

Radi bychom koupili hektarovy pozemek v okoli Příbrami , do 50 km. Preferujeme stavajici osady se stejne smyslejicimi lidma.

Zahájil(a) Živomíra

0 9. 8, 2017

Sháním pozemek pro vytvoření rodového statku (rodové osady)

Dobrý den, sháníme pozemek o velikosti minimálně 1 ha a více pro vytvoření rodového statku (rodové osady) v oblasti jižních Čech, nejlépe K…

Zahájil(a) Andrea Rodová osada

7 9. 7, 2017
Odpověď od Živomíra

Nabízíme spolužití

Ahoj,jsme mladá rodina se 3 dětmi, stádečkem koz a ovcí a vlastníme 3 nemovitosti, 2 domy v Horním Štěpánově (okres Prostějov) s pozemkem 1…

Zahájil(a) Šárka Šantavá

0 6. 15, 2017

Pozemek na farmareni

Ahoj,  uz nejakou dobu hledame pozemek s nejakou stavajici stavbou pro rekonstrukci ci pro strzeni a vystavbu noveho domku, ktery bude slo…

Zahájil(a) Jan A

5 6. 10, 2017
Odpověď od Jiří ¨ˇSkoda

Vhodný prostor

Zdravím všechny, jsem zde nová a stránky jsem našla v rámci hledání pozemku s vlastním zdrojem vody a možností vytvořit nezávislé, soběstač…

Zahájil(a) Kateřina Šonková

15 6. 10, 2017
Odpověď od Jiří ¨ˇSkoda

Pozemek k bydlení

Sháním pozemek k soběstačnému bydlení v jižních Čechách ,do 3000m2,nebo se  pro sousedy stejného zaměření.Polosamota nebo okraj vesnice  be…

Zahájil(a) Helena Purová

0 4. 19, 2017

Koupě pozemku

Sháním pozemek zemědělské půdy hektar min. půl ha velký, do sta tis ve městě nebo v jeho blízkém okolí, kde bydlím. Existují na nějakém úřa…

Zahájil(a) Andrey Solomin

58 4. 3, 2017
Odpověď od Dana

Permakulturní farma

Hledáme vážné zájemce o využívání pozemku nově vznikající farmy v malebné přírodě okolí Klášterce nad Ohří k menším zemědělským a zahradn…

Zahájil(a) Jan Pokora

0 3. 31, 2017

Agroturistika - pozemek

Dobrý den, po několikaleté úvaze a duševním odhodlání bych rád změnil povolání a ubíral se směrem, ke kterému mne to již několik let táhne.…

Zahájil(a) míra

17 2. 22, 2017
Odpověď od Dita

Koupe pozemku, domku se splatkami formou najmu. Rodova osada Vysocina.

Pekny den, nevim zda jsem se dobre vyjadrila, hledam prijatelnou formu jak ziskat pozemek, kdyz se nechci a nemohu zadluzit hypotekou nebo…

Zahájil(a) Lucie

1 1. 12, 2017
Odpověď od Josef Maňák

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby