Podrobnosti o akci

KRA REZIDENCE 2017

Čas: 1.Květen.2017 v 18:00
Umístění: Vysočina, Chotěbořsko
Ulice Hranice 6
Město Chotěboř
Telefon: 604335974
Typ akce: rezidenční, pobyt
Organizátor: Lenka Dolanová
Nejnovější aktivity: 2. 16, 2017

Export do Outlooku nebo do iCal (.ics)

Popis akce

KRA REZIDENCE 2017 

Rezidenční centrum KRA – Kravín Rural Arts v bývalém kravíně na okraji malé vesnice Hranice u Malče pod Železnými horami nabízí dva měsíční rezidenční pobyty pro umělce. Termín: od května do září 2017.

KOHO HLEDÁME

Rezidenční program je určený především pro umělce se zájmem o ekologii, venkov a nová média, jejichž dílo má interdisciplinární povahu a je otevřené podnětům a inspiracím přicházejícím z místního prostředí. Přednost mají ti, jejichž tvorba souvisí s jednou z těchto oblastí:

1. Zvuk vesnice: jak se v posledních desetiletích změnil venkov a jak současná vesnice zní? Jak se její zvuk proměňuje? Jak tyto změny vnímají její obyvatelé? Práce s terénními nahrávkami, kompozicemi a performancemi. (Vítáme také účast umělců na pozdně letním festivalu Fanfáry, sérii koncertů a performancí pochodových kapel ve veřejném prostoru.)

2. ZaKra: program na rozhraní umění, ekologie a zemědělství nabízí možnost spolupráce s nedalekou zeleninovou farmou Zastráň. Zajímá nás například rekultivace krajiny, zacházení s vodou v krajině, staré stezky, permakultura, komunitou podporované zemědělství… Ale také umění ve veřejném prostoru venkova a menších měst.

3. Otevřené interdisciplinární téma pro spisovatele, poutnice, filozofy, cyklistky, kuchaře, zahradnice, architekty či sochařky… Řekněte si sami.

CO NABÍZÍME ..pro více info kontaktujte

 

 

Nástěnka

© 2018   PermaWeb   Využívá technologii

Odznaky  |  Oznámit problém  |  Podmínky služby